ללא קטגוריה

כיצד ניתן לסייע לאנשים עם לקות שמיעה?

כלים שמסייעים ללקוי שמיעה

הפוסט הבא בא להתמקד במענה לשאלה כיצד ניתן לסייע לאנשים עם לקות שמיעה, אבל לפני כן, בואו נבין קצת את הבסיס של הלקות ומה מאפיין אותה.

לקות שמיעה היא אחת מן המוגבלויות הנפוצות ביותר והיא יכולה להשפיע על בני האדם בכל הגילאים, אך היא נפוצה יותר באוכלוסייה המובגרת.

לקות שמיעה יכולה להיות מולדת או נרכשת, להופיע באוזן אחת או בשתיהן ולנוע בין ירידה קלה לעמוקה. כלומר יש רמות שונות של ירידה בשמיעה.

לקות שמיעה יכולה להיות קבועה או ברת טיפול רפואי כאשר הגורמים הנפוצים ביותר שלה הם חשיפה לרעשים, מחלות רקע, שימוש בתרופות ספציפיות, גיל וגנטיקה.

חשוב להבין כי אצל ילדים הלקות עלולה להשפיע במקרים מסוימים על תהליך ההתפתחות של הדיבור והשפה. במקביל, במקרים מסוימים היא עלולה להשפיע בצורה ישירה על החיים האישיים והמקצועיים שלנו, להוביל לעייפות, תחושת בדידות, דכאון ועצבנות.

ממה סובלים אנשים עם לקות שמיעה?

אנשים הסובלים מלקות שמיעה בין השאר מתקשים לשמוע את הצד השני בשיחת טלפון רגילה, מתאמצים או מתקשים לעקוב אחר השיחה, מתלוננים שעוצמות הטלויזיה או המוזיקה חזקה עבורם ושואלים הרבה את השאלה מה?. בנוסף, הלקות גורמת לקושי לשמוע בעיקר ילדים ונשים והתחושה היא שאף אחד לא מדבר ברור. בשנים האחרונות חל מהפך של ממש בכל מה שקשור להתפתחות הטכנולוגיה בהנגשת שמע עבור אנשים עם לקות שמיעה בכל מיני דרגות.

בדיוק כאן אנחנו ב – AudioCare נכנסים לתמונה

החברה שלנו שמה לה למטרה לקדם את השימוש בטכנולוגיות הנגישות ביותר עבור אנשים עם לקות שמיעה. אנו משווקים מגוון של עזרים משלימים ללקווי השמעה במטרה לסייע לאנשים עם לקות שמיעה לשפר את חייהם.

אנו נמצאים בקשר מתמיד עם היצרנים המובילים בעולם בתחום האודיולוגיה לכבדי שמיעה, ומתחייבים לספק לקהל לקוחתינו את המוצרים המובילים והאיכותיים ביותר במטרה לשפר את איכות החיים ואת הנגישות לאנשים עם לקות שמיעה, תוך מתן ידע מקצועי על מגוון האפשרויות לשיפור השמיעה.

המוצרים המובילים שלנו מספקים נגישות לאנשים עם לקות שמיעה ומסייעים ומקלים עליהם. ובכן, המכשיר הראשון שעשה מהפכה בתחום נקרא Pockettalker מתוצרת חברת WilliamsSound. מדובר במגבר אישי שאפשר לקחת לכל מקום ומתאים לאנשים עם לקות שמיעה בינונית עד חמורה. המכשיר קל מאוד לתפעול, הוא קל משקל ועובד על סוללות המספיקות לעד 105 שעות שימוש רצופות. הוא בעל טכנולוגיית סינון רעשים מתקדמת ומצוין לכבדי שמיעה באירועים חברתיים, הרצאות והצגות.

בנוסף, אנו מציעים נגישות לאנשים עם לקות שמיעה באמצעות מגוון של אזניות אלחוטיות לטלוויזיה עם סינון רעשים, בקרת עצמה ותדרים, מגוון של אפשרויות חיבור למקורות מדיה משתנים המתאימות לצפייה בטלוויזיה ולהאזנת מוזיקה במכשירי mp3 ומכשירים ניידים נספים לכבדי שמיעה.

דרך האתר שלנו תוכלו להתרשם מעוד מגוון של פתרונות טכנולוגיים בלעדיים מתקדמים כמו מערכת FM לשיפור איכות השמיעה והתמודדות עם רעשים, דיבורית בלוטות‘ לקישור של מכשירי שמיעה, שתל שבלול עם הטלפון הסלולרי ושאר אמצעים אלקטרוניים. כל המוצרים מגיעים עם חמש שנות אחריות. ניתן להתנסות במוצרים ללא עלות וללא כל התחייבות.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון 077-2315926 ונשמח לענות לכם על כל שאלה שעולה לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *