מאמרים מקצועיים

טלפון חכם לכבדי שמיעה

טלפון חכם לכבדי שמיעה

למרות שאנו חיים בעידן בו לאינטרנט תפקיד משמעותי וחשוב, עדיין הטלפון משמש אותנו למגוון רחב של שימושים. לפעמים, זה נראה לנו כמו משהו שהוא מובן מאליו. להרים שיחת טלפון אחת ולסדר את משהו שאנחנו צריכים או להרים את הטלפון ולסגור פגישה. אז אמנם זו פעולה פשוטה וקלה, אבל עבור אנשים מסוימים היא ממש לא מובנית מאליה – טלפון חכם לכבדי שמיעה יכול להוות פיתרון.

למה בעצם משמש אותנו הטלפון?

ובכן, בטלפון אנו מדברים עם האנשים שחשובים לנו, כלומר שומרים על קשר רציף ויומיומי. בנוסף, בעזרת הטלפון אנחנו גם עובדים ומנהלים קשרים בין אם זה עם לקוחות ובין אם ספקים. הטלפון משמש אותנו גם במטרה לבצע כל מיני משימות של היום: להיעזר בשירות הלקוחות במקרה שאנחנו לא מרוצים ממוצר או משירות שקיבלנו, לשלם חשבונות כמו חשבון חשמל, מים, ארנונה או גז, לקבוע עם אנשים פגישה וכדומה. אם אנחנו מתעניינים לגבי מוצר או שירות שראינו בעיתון, באינטרנט או שמענו דרך חבר, תמיד נוכל לקבל עליו עוד מידע דרך הטלפון.

אם אתם סובלים מבעיית שמיעה, היום תוכלו לשנות לגמרי את איכות החיים שלכם וליהנות משימוש של טלפון חכם לכבדי שמיעה.

מה זה בכלל טלפון חכם לכבדי שמיעה?

ובכן, טלפון חכם לכבדי שמיעה או טלפון מוגבר פותח ויוצר במיוחד עבור אנשים כבדי שמיעה. מדובר בעצם בטכנולוגיה ייחודית המאפשרת להתחבר בצורה אלחוטית למכשיר השמיעה אשר נמצא במצב T וכך לשמוע את השיחה באופן ישיר דרך המכשיר. טלפונים מוגברים בעצם עוזרים לאדם שעושה בהם שימוש ליהנות מצליל ברור ואיכותי.

בנוסף, טלפונים אלה מצוידים בדרך כלל בתאורת לד ברורה, מסך גדול, כפתורים נוחים ויש גם כפתור אחד מרכזי שמאפשר לשלוט בעצמת הטון. כל הטלפונים כוללים תפריט שקל מאוד להשתמש בו. טלפונים מוגברים באמצעות טכנולוגיה חדשנית וייחודית בה יש חיישנים לסינון רעשי רקע וזה מאפשר בעצם ליהנות משיחה רציפה באיכות טובה.

טלפונים מוגברים- סוגי מכשירים מבית Audiocare

  • טלפון אלחוטי מוגבר Magna 2000– מכשיר זה הוא בעל עיצוב נקי ואלגנטי והוא מאופיין במגבר חזק במיוחד. בעזרתו ניתן לחייג לשלושה מספרים מועדפים ללא שימוש באפרכסת. מיועד לכבדי שמיעה בינונית עד חמורה ומאפשר לנהל שיחה ארוכה בנוחות ובקלות.
  • טלפון שולחני מוגבר TF540 – מיוצר בשווייץ ומאופיין בלחצני תמונה גדולים המתאימים לחיוג מהיר. נוח וקל מאוד לתפעול. הגברת שמע +DB40 עם אופציה לשלוט ולווסת את ההגברה.
  • טלפון אלחוטי מוגבר DC581 – קל ופשוט לתפעול. אפרכסת וצלצול מוגברים עם איכות צליל מצוינת, לחצני תצוגה גדולים המאפשרים תפעול נוח גם למתקשים בראייה.
  • טלפון שולחני מוגבר TC40 – קל לתפעול. התראה בעוצמה חזקה לשיחה נכנסת.

חברת Audiocare מקדמת את השימוש בטכנולוגיות נגישות לאנשים עם לקות שמיעה ומתחייבת בפני קהל לקוחותיה לספק את המוצרים והפתרונות המובילים בעולם מבחינה טכנולוגית במחיר הוגן. החברה לא רק מגלה את החידושים הקיימים ומפיצה אותם בשוק הישראלים אלא גם מסייעת להעלות את המודעת לצורך הקיים עבור אנשים עם לקות שמיעה ומסייעת להם לשפר את השמיעה מה שתורם רבות לאיכות חייהם.

אם אתם רוצים לשמוע עוד מידע על טלפון חכם לכבדי שמיעה או טלפונים מוגברים או בכלל על אחד מהמוצרים שלנו, תוכלו ליצור אתנו קשר דרך האתר, בטלפון 077-2315926 ואנו נשמח לענות לכם על כל השאלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *